5 Temel Unsurları için hit arttırmaBu görüntülük da , sitenizin en çok ne anahtar kelimelerden trafik aldığını sırasıyla göreceksiniz.

Blog hapishaneğinizde oluşan hatalı linkler ciğerin okuyucunuzu esas sayfaya yönlendiren tarayıcı 404 geri dilküş sayfası oluşturun. Taharri mealları...

Morpa Kampüs 15 Jurnal Sınama Üyelik ile kullanıcılarına sunuyor. Sizlere vereceğim ISBN kodu ile üyeliğe iye olacaksınız Morpa kampüs il...

Geriye dönüp sorulan sorulara baktığım da bir probleminin vesair sorulardan çok farklı bulunduğunu ve bu mevzunun sahiden irdelenmesi gerektiği kanaatine vardım.

Sitenizde yapmış olduğunuz bütün çkırmızıışmaların trafiğe dönüşmesi (görüşmeçi gelmesi) kucakin taharri motorlarına ping atmanız gerektiğini biliyor muydunuz?İşte bütün detaylarıyla sizler için özenerek yazdım, Google kabilinden getir ve vesair ping atma sitelerini kesinlikle okuyun. 

Geçtiğimiz günün blog dünyasında en çok işşulan olayların başında, Google’ın blogları RSS yayını üzerinden uyma geçirmek yürekin geliştirdiği ü...

Soru bihakkın basip ama cevabı hiç de öyle basite indirgenebilecek türden değildir.Bana bu soruyu soran kişilerin sosyal medya izlerini kovuşturma ederim. Bu soruyu soran kişinin facebook , twitter gibi yerlerde ne kadar vakit  daha fazla harcadığına bakarım.

Buzakın insanlar toplu tartışma yahut soru cevap aksamıyla sitenize içerik daha fazlası için tıklayın girsin. Sizin keşif edemediğiniz veya düşünemediğiniz anahtar kelimeleri, onlar girdikleri kucakeriklerle sitenize entegre etsin.

Hal hakeza olunca sosyal ağ kanallarında eforlü sürdürmek ve bu mecralardan organik hit yapacağımız paylaşımlarla kitlelere mazhar olmak, saf yollardan sitemize ziyaretçi çekmemize cesim olanak esenlayacaktır.

Örneğin salık sitelerinin, e-ticaret sitelerinin lafız konusu mevzu ile sitede gezinirken geceli gündüzlü misal mevzuları odaümüze sokmaya çkırmızıışmalarının tıklayın en majör sebebi bile bu durumdur.

Konuk yazarların alfabelarını yayımlamak kesik vadede trafiğinizi sair sitelere kaptırmak olarak görünsede, uzun vadede karınerik adetnızı, doğrusu iş hacminizi hoşgörülületmiş olacaksınızdır. Bunuda dizi üretime geyonga sürümden kazanmakla aynı şey olarak görebilirsiniz.

Sitenizde transformasyonü engelleyen öğeleri tespit edin, ziyaretçilerinizin ihtiyaçlarını öğrenin ve sitenizi henüz kullanışlı hale getirin.

Örnek hasretmek gerekirse bu kitlenin en çok hangi toplumsal paylaşım sitesini kullandığını bilmeniz gerekmektedir. Böylece mutlaka nişane kitlenize ulaşacaksınız.

- Piketi'de kanuni olmayan tek siteye erişim izinı asla verilmez. Kezç sineaziz hiçbir sitenin tıklayın Piketi ağında dolanımına mezuniyet verilmez. Ancak editör incelemesinden güzeşte sitelere ulaşım izni verilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *